Canon LBP325x | Mono | Laser | Laser Printer | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 428.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Gross width (mm) | 53.00 mm |
| Net weight | 12.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 76 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Canon |
| Producer product family | I-SENSYS |
| Producer product name | LBP325x |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote tüüp | Laser Printer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: canon lbp325x mono laser laser printer white, 3515c004, canon, printerid



